Lieksan Sähkö Oy:n logo

Yhteystiedot

Puhelinnumerot

Myymälä: 040 754 6944
Toimisto: 040 754 6974
Sähkösuunnittelu, -urakointi ja sähkötöiden vastaanotto: 050 501 6443
Ilmalämpöpumppujen asennus ja myynti: 0400 914960

Aukioloajat

Myymälä
Ma - Pe: 9–17
La: 9–14
Sähkötarvikemyymälä
Ma - Pe: 7–16 (käynti takaovesta ennen klo 9)
La: kiinni

Osoite

Pielisentie 10–12
81700 Lieksa

Henkilöstö

Erkki Valjus

Erkki Valjus

Toimitusjohtaja
040 847 4371
erkki.valjus@yks.fi
Ritva Valtanen

Ritva Valtanen

Toimistosihteeri
040 754 6974
ritva.valtanen@lieksansahko.fi
Juha Horttanainen

Juha Horttanainen

Juha Horttanainen Juha Horttanainen
Myymäläpäällikkö
0500 907117
juha.horttanainen@lieksansahko.fi
Anne Hyttinen

Anne Hyttinen

Anne Hyttinen Anne Hyttinen
Myynti
040 754 6944
lieksa@sportia.com
Sari Pulkkinen

Sari Pulkkinen

Sari Pulkkinen Sari Pulkkinen
Myynti
040 754 6944
lieksa@sportia.com
Joona Pöppönen

Joona Pöppönen

Joona Pöppönen Joona Pöppönen
Myynti
040 754 6944
joona.popponen@lieksansahko.fi
Juho Salomaa

Juho Salomaa

Juho Salomaa Juho Salomaa
Myynti
040 754 6944
juho.salomaa@lieksansahko.fi
Kari Valima

Kari Valima

Kari Valima Kari Valima
Myynti
040 754 6945
kari.valima@lieksansahko.fi
Mika Pöyhönen

Mika Pöyhönen

Sähkötöiden vastaanotto
050 501 6443
mika.poyhonen@lieksansahko.fi
Antti Turunen

Antti Turunen

Ilmalämpöpumppujen myynti ja asennus
0400 914960
antti.turunen@lieksansahko.fi

Sähköasentajat

Teemu Koivula, Leevi Kärki, Esko Saastamoinen, Jussi Saastamoinen, Antti Turunen, Pentti Vaakanainen, Kari Vallius, Ville Värtinen.